Adapťák 6.B - 2016

Ve středu 7. září jsme se třídou 6.B vyrazili do Bartošovic v Orlických horách na adaptační kurz. Po příjezdu jsme se ubytovali a zablbli si při hrách na louce. Potom se děti rozdělily do 7 družstev a společně vytvořily berušku, kde popsaly společné a rozdílné zájmy. Následoval oběd (sekaná s bramborovou kaší). Po obědě si děti vyzkoušely odvahu a fyzickou zdatnost na lanové dráze, zahrály si stopovanou a brouzdaly se v řece. K večeři byly borůvkové knedlíky, po ní proběhla noční hra a pak hurá do postele.

Budíček byl v 7.30 a po snídani následovala rozcvička s plachtou. Celý kurz jsme zakončili v lese, kde si děti vyzkoušely jak se cítí slepí lidé při chůzi v terénu a úplně na závěr si postavily své domečky, které... (dovyprávějí děti).