DZŽS 2018

Dny zdravého životního stylu

DNY ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Ve dnech 25.-27.9.2018 již tradičně proběhla našimi žáky každoročně vítaná akce Dny zdravého životního stylu. Během tří dnů žáci druhého stupně opustili své pevně dané rozvrhy hodin a pravidelnou školní výuku nahradily aktivity zaměřené na první pomoc, psychologické a sociální dovednosti, sportování, rozmanité praktické činnosti a rozšíření vědomostí o zajímavé poznatky. Některé činnosti probíhaly přímo ve škole pod vedením pedagogů, jiné vedli pracovníci Českého červeného kříže, Střední zdravotnické školy v Ústí nad Orlicí a další externí spolupracovníci. Děti si z pestré škály rozmanitých aktivit odnesly nové zkušenosti, prověřily si své schopnosti a dovednosti a objevily nové možnosti trávení volného času.

Veliké poděkování patří Městu Ústí nad Orlicí a rodičům zúčastněných žáků za finanční podporu této zajímavé akce.

Dny zdravého životního stylu v reportáži