Hokejbal proti drogám 2016

Okresní kolo HPD 2016

Ve středu 27. a ve čtvrtek 28. dubna se v Letohradu konalo okresní kolo v soutěži nazvané "Hokejbal proti drogám". Ve středu nás reprezentovali žáci ze šestých a sedmých tříd, kteří spíše sbírali zkušenosti a po dvou prohrách a jedné remíze obsadili 9. místo. Ve čtvrtek se pak hrálo v kategorii osmých a devátých tříd. Tam byli naši žáci o něco úspěšnější, když v základní skupině jednou vyhráli, jednou remizovali a dvakrát prohráli. To stačilo na postup do boje o celkové 7. místo. Tam naše hráče čekala druhá škola z Ústí, a to Třebovská. Ve vyrovnaném zápase, který skončil remízou 0:0, došlo na trestná střílení. Jediným střelcem se stal Ondra Švec a naše škola tak skončila na celkovém 7. místě. Musíme dodat, že za umístění můžeme děkovat především našemu brankářovi Jakubovi Korbářovi, který po nástupu do branky ani jednou neinkasoval gól a to ani v samostatných nájezdech a právem byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Další výraznou osobností našeho družstva byl Matěj Jeřábek, jediný náš střelec.

Jan Jetmar