Lyžařský výcvik 7. A

Od 5. do 9. ledna proběhl v Říčkách v Orlických horách lyžařský výcvik třídy 7.A. Celý týden nám přálo počasí, které přispělo k dobré náladě všech účastníků. Děti zaslouží velikou pochvalu, protože vše plnily na první příkaz, všude chodily v čas, večer zalehly a spaly, takže jsme nemuseli řešit jediný problém. To mimochodem dokazuje, že dnešní děti nejsou o nic horší než jsme byli my, jak všude slýchávám (to ale neznamená, že jsou všichni hodní). Celý týden byl sice náročný, ale díky dobré náladě jsme vše zvládli a v pořádku se vrátili domů. Večery jsme trávili ve společenské místnosti, kde jsme se nasmáli u společenských her, na které, alespoň doufám, budou děti v dobrém vzpomínat. Nechyběla ani diskotéka, která byla sice krátká, ale ukázala, že se děti nestydí a rádi tancují. Ve čtvrtek se na dojezdu modré sjezdovky uskutečnil závod. Výsledky naleznete na odkaze. Na závěr poděkování paní Hübnerové za sponzorský dar, který bude rozdělen na jízdné za vleky.

Video a výsledky závodu naleznete na odkaze.

závod  video