Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2014/2015 OK v atletickém čtyřboji 2015

OK v atletickém čtyřboji 2015

Dnes se na atletickém stadionu v Ústí nad Orlicí uskutečnilo okresní kolo v atletickém čtyřboji. Naše škola nasadila do závodů 4 družstva. Mladší dívky ve složení Eliška Mašková, Veronika Korbářová, Veronika Luňáčková a Adéla Zastoupilová po statečném výkonu obsadily 6. místo a Eliška Mašková se stala šestou nejlepší vícebojařkou okresu v této kategorii. Za mladší chlapce nastoupili Ondra Beran, Tomáš Hrdina, Radim Novotný a Jirka Popel a v těžké konkurenci 8 škol se umístili na krásném 3. místě. Ondra Beran obsadil v jednotlivcích 5. místo. Starší chlapci závodili ve složení Honza Holomek, Martin Popel, Matěj Ráb, Jára Rybka a Dominik Svoboda a obsadili 2. místo. Můžeme jen litovat, že se závodů nezúčastnil loňský přeborník Tomáš Kubát, se kterým by kluci jistě útočili na 1. místo. Nejlepším jednotlivcem se stal na 4. místě Jára Rybka, kterému utekla medaile o 24 bodů. Nejúspěšnější kategorií se staly starší dívky, které ve složení Katka Hrdinová, Marta Pirklová, Maruška Langerová, Iva Skalická a Jana Vaňousová obsadily o téměř 1500 bodů před druhými 1. místo. K tomu se Iva Skalická stala okresní přebornicí, Marta Pirklová skončila na 2. a Katka Hrdinová na 4. místě.