Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 Okresní plavecká štafeta škol 2016 - 2. kolo

Okresní plavecká štafeta škol 2016 - 2. kolo

Vítězství v plavecké štafetě

V úterý 22. března se naše škola zúčastnila 2. kola okresní plavecké štafety škol. Po vítězství v prvním kole jsme i ve druhém kole potvrdili, že máme vynikající plavce a to od páté až po devátou třídu. V kategorii pátých tříd zvítězila naše štafeta, která plavala ve složení Kalousek Adam, Krásná Rozálie, Kubíček Štěpán a Škarková Adéla. V kategorii šestých tříd jsme také zvítězili a to ve složení - Dušek Lukáš, Hurych Jan, Kunvalský Šimon a Trnková Andrea. Suveréní byla i štafeta v kategorii sedmých tříd s plavci Gábinou Kočovou, Jirkou Kuběnkou, Danielem Seidlem a Radimem Novotným. První místo nám patří i v kategorii osmých tříd, ve které plavali Gregorij Dodita, Pepa Grund, Michaela Hermanová, Martin Paukert a Adéla Zastoupilová. O pouhých šest desetin uniklo vítězství závodníkům z devátých tříd, kteří ve složení Martin Dostál, Lukáš Elčkner, Katka Hrdinová a Hanka Kulhánková obsadili druhé místo.
V celkovém pořadí to s velkým náskokem stačilo na první místo, zisk velkého poháru a postup do superfinále. Všem plavcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Celkové výsledky 1. a 2. kola >>>

Jan Jetmar