Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2018/2019 Okrsková kola ve florbalu 2018

Okrsková kola ve florbalu 2018

Pátek 23. 11. se nesl ve znamení okrskových kol ve florbalu.

Do bojů o postup se do Libchav vydali mladší chlapci a starší dívky vyrazily do Vysokého Mýta.

V Libchavách naši kluci potvrdili papírové předpoklady, když bez větších problémů porazili obě ústecké školy a malé potíže jim způsobili pouze hráči domácích Libchav, které nakonec porazili 5:1 a postoupili tak do okresního kola, jež se uskuteční 5. 12. v Brandýse nad Orlicí.

Také dívkám se ve Vysokém Mýtě dařilo, přestože z toho nebyl postup. Po úvodní remíze se ZŠ Choceň Choceňského v poměru 3:3, si děvčata poradila se ZŠ Javornického VM 7:1 a ZŠ Jiráskova VM 4:0. V posledním zápase nastoupily dívky proti favorizované ZŠ Svatopluka Čecha, které v přímém souboji o postup podlehly 1:7 a nakonec obsadily krásné druhé místo.

Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.