Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 Okrskové kolo ve florbale 2015

Okrskové kolo ve florbale 2015

V úterý 10. 11. a ve středu 11. 11. se vybraní žáci naší školy zúčastnili okrskového kola ve florbale v České Třebové.

Do kategorie 6. a 7. tříd se přihlásilo 6 škol, 4 z České Třebové a 2 z Ústí nad Orlicí. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin, ve kterých se utkal každý s každým. Naše škola se utkala se ZŠ Ústecká, kterou jsme díky gólu v poslední sekundě porazili 4:3 a s gymnáziem Česká Třebová, pozdějším vítězem, kterému jsme podlehli 0:7. Tyto výsledky nás posunuly do boje o třetí místo, kde jsme podlehli 1:4 ZŠ Nádražní a obsadili tak konečné 4. místo. V této kategorii nás reprezentovali Filip Botek, Petr Fiala, Jakub Gryc, Tomáš Hrdina, Šimon Kunvaský, Radim Novotný, Michal Píše, Dan Seidl a Radek Šimek.

V kategorii 8. a 9. tříd se naši žáci postupně utkali se ZŠ Damníkov (3:0), ZŠ Ústecká ČT (3:2), ZŠ Habrmanova (1:3) a ZŠ Nádražní (1:3). Po dvou vítězstvích a dvou porážkách jsme obsadili celkové třetí místo. V této kategorii nás reprezentovali Lukáš Elčkner, Patrik Holubář, Jan Kalous, Jakub Korbář, Jakub Nesejt, Kryštof Matoušek, Jiří Píše, Jiří Popel a Jiří Trnka. Přestože jsme nepostoupili do okresního kola, podali naši žáci výborný výkon, za který se nemusí stydět.