Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 Plavecká štafeta škol - 1. kolo 2015

Plavecká štafeta škol - 1. kolo 2015

V úterý 20. října se KPB uskutečnilo 1. kolo paveckých štafet škol.

Soutěžilo se v pěti kategoriích, ve kterých jednotlivá družstva plavala 4 x 50m a mohla získat až 10 bodů. Naše štafety si vedly výtečně, když ve všech kategoriích zvítězily. V kategorii 5. tříd nás reprezentovali Adéla Carbová, Zuzana Faltusová, Jakub Kleisl a Bartoloměj Osoha. V kategoii 6. tříd to byli Jan Hurych, Jana Elčknerová, Andrea Trnková a za zraněnou Elišku Teplou výborně zaskočil páťák Ondra Jirout. Sedmáky reprezentovali Tomáš Hrdina, Gábina Kočová, Jirka Kuběnka a Radim Novotný, kteří dosáhli nejrychlejšího času ze všech štafet, a to 2:31,7. Za osmou třídu nastoupili Ondra Beran, Grigorij Dodita, Martin Paukert, Adéla Zastoupilová a náhradník Sára Nunvářová. V kategorii 9. tříd naší školu pak reprezentovali Martin Dostál, Lukáš Elčkner, Katka Hrdinová, Hanka Kulhánková a náhradníkem byl Matěj Ráb.

Po vítězstvích ve všech kategoriích naše škola získala 50 bodů a s velkým bodovým náskokem na druhé družstvo ze Žamberka (28 bodů) zvítězila. Všem žákům, kteří nás na těchto závodech reprezentovali děkujeme a blahopřejeme k dosaženému výsledku.

Celkové výsledky naleznete zde >>>

Jan Jetmar