Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2014/2015 Regionální kolo v poznávání rostlin a živočichů a neživé přírody 2015

Regionální kolo v poznávání rostlin a živočichů a neživé přírody 2015

Regionální kolo v poznávání rostlin a živočichů

Dne 19.5. se v České Třebové uskutečnilo Regionální kolo v poznávání rostlin, živočichů a neživé přírody. Naši školu reprezentovalo 12 nejlepších žáků ze školního kola.

V kategorii 6. – 7. ročníků vybojovala 1. místo v poznávání rostlin a neživé přírody Gabriela Fišarová (7.A), Adéla Zastoupilová (7.B) skončila šestá a Jiří Popel (7.A) na 8. místě. V poznávání živočichů a neživé přírody se jako druhá umístila Gabriela Fišarová, Tereza Dokoupilová (7.A) obsadila 5. místo a Klára Hrnčířová ze stejné třídy 6. místo.

V kategorii 8. – 9. ročníků v poznávání rostlin a neživé přírody porazily naše žákyně Marie Vicanová (8.B), Lucie Kotyzová (8.B) a Lucie Fišarová (9.B) všechny své konkurenty a skončily na 1., 2.       a 3. místě. V poznávání živočichů si nejlépe vedla Lucie Fišarová – 2. místo, na 10. – 11. místě skončila Marta Pirklová (9.A) a na 22. místě Jana Vaňousová (8.B).

Všem zúčastněným přírodovědcům gratuluji k úspěchům a děkuji za výbornou reprezentaci školy.