Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2014/2015 RF v atletickém čtyřboji - Opava 2015

RF v atletickém čtyřboji - Opava 2015

Ve čtvrtek 11. a pátek 12. 6. dívky Nela Beranová, Katka Hrdinová, Marta Pirklová, Iva Skalická a Kamila Vaňousová  reprezentovaly Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí a ZŠ Bratří Čapků v republikovém finále atletického čtyřboje. Do tohoto finále, které proběhlo v Opavě, postoupily žákyně naší školy po vítězství v krajském kole.
Do Opavy odjížděly dívky s ambicí umístit se v polovině čtrnáctičlenného startovního pole, ve kterém startovala družstva sportovních škol. Nakonec předčily svá očekávání a po několika zlepšených osobních výkonech se dívky umístily na velmi pěkném čtvrtém místě.
Celá soutěž proběhla za úmorného vedra.
Všem dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k dosažený výsledkům.

Výsledky závodu