RF v minifotbale

Minifotbal základních škol

Ve dnech 27.-28.5.2015 se  v Ústí nad Orlicí konalo republikové finále Sportovní ligy základních škol o Pohár ministra školství starších žáků v minifotbalu. Z České republiky postoupilo do závěrečného turnaje pět vynikajících školních celků a doplnilo je družstvo hráčů naší školy, která se podílela na pořádání celé akce. Ve veliké konkurenci se naši fotbalisté snažili podat co nejlepší výkony a svým odhodláním a bojovností dokázali, že účast v této prestižní soutěži pro ně velmi znamená. V náročném a diváky ostře sledovaném zápase se ZŠ Edisonova z Teplic však naši hráči navzdory ohromnému úsilí utrpěli porážku. I přesto budeme na tento významný turnaj vzpomínat jako na skvělou příležitost vidět v našem městě mladé nadějné fotbalisty, kteří se díky těmto zkušenostem mohou dostat mezi nejlepší sportovce nejen u nás, ale i za hranicemi naší krásné země.