Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 ŠK v badmintonu chlapců 2016

ŠK v badmintonu chlapců 2016

Badminton chlapců

Ve čtvrtek 12. května se v tělocvičně naší základní školy konalo školní kolo v badmintonu chlapců, kterého se zúčastnilo 40 žáků ve dvou kategoriích. Vzhledem k velkému počtu chlapců se hrálo systémem dvou pětičlených skupin, ze kterých postupovali ti nejlepší do semifinále. Vítězové semifinálových utkání hraných na jeden set do 10 bodů se utkali o celkové prvenství a poražení se utkali o třetí místo. V kategorii 6. - 7. třída zvítězili Pepa Pecha s Dominikem Horálkem před Honzou Černým s Matějem Beranem a Tomášem Břízou se Samuelem Pilařem. V kategori 8. - 9. tříd se nejlépe vedlo chlapcům z 8.B Ondrovi Beranovi a Pepovi Grundovi. Na druhém místě skončili Gregorij Dodita s Kryštofem Matouškem a ceny za třetí místo si odnesli Matěj Jeřábek s Jirkou Pinkavou.
Celkové výsledky si prohlédněte zde >>>