Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 ŠK v badmintonu dívek 2016

ŠK v badmintonu dívek 2016

Sportovní odpoledne na ZŠ

Ve čtvrtek 5. května se v tělocvičně naší základní školy konalo školní kolo v badmintonu dívek, kterého se zúčastnilo 40 žákyň ve dvou kategoriích. Vzhledem k velkému počtu děvčat se hrálo systémem tří skupin, ze kterých postupovala ta nejlepší do semifinále. Vítězové semifinálových utkání hraných na jeden set do 15 bodů se utkali o celkové prvenství a poražení se utkali o třetí místo. V kategorii 6. - 7. třída zvítězily dívky Kristýna Jirgleová a Katka Šmídová před Eliškou Jančákovou s Karolínou Bucháčkovou a Eliškou Teplou s Andreou Trnkovou. V kategori 8. - 9. tříd se nejlépe vedlo děvčatům z 8.B Sáře Nunvářové s Adélou Zastoupilovou. Na druhém místě skončily Natálie Horáková s Larou Doutnáčovou a ceny za třetí místo si odnesly Katka Hrdinová s Terezou Jedlinskou.

Celkové výsledky si prohlédněte zde >>>

Jan Jetmar