Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 Školní kolo ve fotbale 2015

Školní kolo ve fotbale 2015

V úterý 22. 9. 2015 proběhlo v naší tělocvičně školní kolo ve fotbale.

V kategori 6. - 7. třída se přihlásila pouze dvě družstva, o prvenství se tak utkaly třídy 6. a 7. B. Uspěšnější byla 7. B (F. Botek, P. Fiala, J. Gryc, T. Hrdina, R. Novotný a O. Vlaškovský), která zvítězila 7 : 0. Nejlepším střelcem se v této kategorii stal Petr Fiala, který nastřílel 3 góly.

V kategori 8. - 9. třída si nejlépe vedla třída 9. A (M. Dostál, L. Elčkner, M. Jeřábek, J. Pinkava, M. Ráb). Hráči této třídy neztratili ve třech zápasech ani bod. Na druhém místě skončili fotbalisti z 8. B, třetí místo obsadila třída 8. A a čtvrté místo zbylo na třídu 9. B. Nejlepším střelcem se stal Matěj Jeřábek ze třídy 9.A, který nastřílel 4 góly.

Výslednou tabulku si prohlédněte zde >>>

Školním kolem ve fotbale byla zahájena celoroční soutěž "O sportovce roku" naší základní školy. Více informací o této soutěži zde >>>