Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2017/2018 40. výročí otevření školy

40. výročí otevření školy

Ohlédnutí za oslavami 40. výročí otevření školy

Začátek školního roku 2017/2018 jistě nadlouho zůstane v paměti všech účastníků dvoudenních oslav, které se konaly 1.9. a 2.9. u příležitosti 40. výročí založení naší školy. Součástí pestrého programu bylo i slavnostní otevření Veřejné technické dílny, v níž budou pracovat nejen naši žáci, ale i všichni kutilové z řad veřejnosti. Návštěvníci hlasováním rozhodli o vítězi v soutěži tříd o nemalé finanční částky určené na naukové zájezdy školních kolektivů. Na 1. místě se umístila 9.A, krásnou 2. příčku obsadila 9.B a vítěznou trojici doplnila 3.A. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří přispěli k neopakovatelné atmosféře.

Napsali o nás >>>

Ohlédnutí - video                                                                                                         Almanach