Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2017/2018 Úspěch našich florbalistů

Úspěch našich florbalistů

10 dní florbalu v České Třebové

V úterý 22. května se v rámci akce „10 dní florbalu“ v České Třebové uskutečnil turnaj 6. – 7. tříd, kterého se zúčastnilo také družstvo z naší školy. Na turnaj se přihlásilo 14 družstev, takže jsme si nedělali velké ambice na dobré umístění. Navíc jsme prohráli hned první dva zápasy s Českou Třebovou, Nádražní 0:3 a Chocní, Choceňského 1:3. Nicméně jsme se nevzdali a po výhrách 7:2 nad Damníkovem a 5:1 nad Svitavami jsme postoupili ze skupiny ze třetího místa do čtvrtfinále.

Tam se strhla odvetná bitva proti České Třebové, Nádražní, která skončila naším vítězstvím v samostatných nájezdech a postupem mezi nejlepší čtyři.

V semifinále nás čekal favorit z Litomyšle, kterého jsme zaskočili a jednoznačně porazili 4:1.

Ve finále byla našim soupeřem ZŠ z Častolovic. Brzy jsme prohrávali 0:2 a vypadalo to s námi špatně. Opět jsme se však nevzdali a v základní hrací době dokázali vyrovnat. V nájezdech neměl soupeř šanci, když nedokázal vstřelit ani gól, a tak jsme celý turnaj vyhráli.

Všem klukům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.